Új munkatársakat keresünk Toborzási tanácsadó munkakör betöltésére fizikai állomány toborzására, kiválasztására.

Toborzási Tanácsadó

Feladatok:

  • Fizikai munkaerő toborzása, jelöltek előszűrése
  • Álláshirdetések és egyéb toborzási felületek kezelése
  • Csoportos tájékoztatók, tesztírások megszervezése és lebonyolítása
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel és jelöltjeinkkel
  • Projekt munkákban való aktív részvétel
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Kapcsolódó szakirányú végzettség és / vagy toborzásban szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, proaktivitás, önállóság
  • Dinamikus és talpraesett személyiség
  • Eredményorientált gondolkodás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkalehetőséget egy lendületes csapatban
  • Ösztönző juttatási csomagot
  • Kellemes irodai környezet,barátságos munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest; XIII. kerület

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését a „Jelentkezés” gombra kattintva kérjük küldje el szakmai önéletrajzát.
+36 30 195 4481