Karrier az Audinál

Tervezőmérnök - Gyártástervezés, Járműgyár

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A gyártástechnológia-tervezés a gyártási folyamatok legfontosabb alappillére. A technológiák, a folyamatok és a berendezések optimális működése nélkül nem készülhetne el több ezer autó. A gyártástechnológia-tervezés összetett és izgalmas szegmense a vállalatnak, hiszen több terület közös munkáján és együttműködésén alapul.

A vállalatirányítás a szakterülettel szemben komoly követelményeket támaszt, amelyek közül a legfontosabbak a gazdaságosság, a termelési kapacitások fogyasztói igényekhez történő igazítása, a hatékony időgazdálkodás és a magas minőség fenntartása. Az itt dolgozó munkatársak biztosítják az Audi Hungaria gyártási folyamatainak zökkenőmentes működését. A terület több ponton is együttműködik az ingolstadti anyavállalattal, az Audi AG-val.

Következő feladatok várnak Önre

  • Projektmanagement feladatok
  • Értékelése, elemzése és kivitelezése a különböző gyárstruktúrát és járműintegrációt érintő projekteknek
  • Szériaváltozások és Modellpflege pontok tervezése és bevezetése a szériába
  • Berendezések átépítésének megtervezése
  • Berendezések beszerzési folyamatainak támogatása
  • Átépítések koordinálása és felügyelete
  • Berendezések üzembehelyezése, végátvétele és átadása a szériatermelésnek
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, termelési szakterületekkel és a konszern más gyárainak tervezői területeivel (Ingolstadt, Neckarsulm stb.)
  • Fő kapcsolattartói szerep a lakkozó üzemben a berendezések átépítése kapcsán

Ön az ideális jelölt, ha

  • Lezárt felsőfokú műszaki mérnök végzettséggel rendelkezik
  • Járműgyártási tapasztalatai vannak, előny a fényezői folyamatok ismerete
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalattal rendelkezik a járműgyártás területén és/vagy gyártástervezéssel, projektmanagementtel kapcsolatosan
  • Tárgyalóképes német nyelvtudása van, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság, magabiztos fellépés, jó kommunikatív és problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodás jellemzi
  • Csapatjátékos
  • Az MS Office programokat jól ismeri (PowerPoint, Excel, Word, Project)
  • Részletes német és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként!

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr, 9027 Audi Hungária út 1.

Kezdés időpontja: azonnal

Referencia kód: GYDP19820

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Csapó-Szamosvári Ágnes
+36 96 66 1227.