CI mérnök (CNC megmunkálás, NPI, Lean, Kaizen)

  • Cég neve

    IMPC Personnel Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Székesfehérvár

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Prémium minőségű termékeit Európa szerte és a tengeren túlra is folyamatosan értékesítő járműalkatrész gyártó, fémipari nagyvállalat egyik vezető gyárába keresünk tapasztalt kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

CI MÉRNÖK (CNC megmunkálás, NPI, Lean, Kaizen)

FELADATOK

  • Gyártási eljárások, termeléshatékonyság (OEE) és a költségek optimalizálása, kontrolja, fejlesztése
  • Gyártást, termelést érintő problémákat összefoglaló andon jelzések kivizsgálása, akciótervek indítása, Lean rendszerünk üzemeltetése
  • Csúcstechnológiájú termelő berendezéseken új termékek gyárthatóságának vizsgálata
  • Műveleti utasítások, Control Plan-ek, FMEA-ak és segédletek készítése, naprakészen tartása
  • Napi szintű kapcsolattartás a termelést támogató területekkel

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (mechatronikai mérnök vagy gépészmérnök)
  • Járműiparban vagy megmunkáló profilú vállalatnál (CNC megmunkálás) szerzett 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv tudás
  • Projekt szemlélet és csapatmunka iránti elkötelezettség
  • Nagyfokú terhelhetőség, multitasking- képesség, sikeres változáskezelő képesség

ELŐNYT JELENT

  • Rendszabvány és 5S rendszer ismeret
  • Automatizálási, mechatronikai tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Kiemelt NPI projektek
  • Fejlesztés- és eredményorientáltság-központú cégkultúra
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Cafeteria, bónusz, bejárási támogatás

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CI MÉRNÖK (CNC megmunkálás, NPI, Lean, Kaizen), Székesfehérvár környéke

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mechatronikai mérnök

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678