Területi képviselő

CEUMED Kft.

Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

CEUMED KFT.

keres!

Főbb feladatok, munkák:

  • A területen lévő partnerek látogatása.
  • Értékesítési terv felelős teljesítése.
  • Rendelések felvétele.
  • Tájékoztatás nyújtása új termékekről, akciókról.
  • Merchandising feladatok ellátása.
  • Kapcsolódó adminisztráció, jelentések készítése.
  • Cég képviselete szakmai kiállításokon, kongresszusokon.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A munkavégzés területén lévő állandó lakhely előny.
  • Patikai- és orvoslátogatói tapasztalat előny.
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó és szervezőkészség.
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés, precizitás.
  • Jó szervezőkészség.
  • Rugalmasság, taníthatóság.
  • Főiskolai végzettség (kereskedelmi vagy egészségügyi végzettség előny).
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, PowerPoint).
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Biztos, nemzetközi háttér.
  • Kiemelkedő, teljesítmény arányos bérezés.
  • Rugalmas időbeosztás.
  • Tréningek, továbbképzések.
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat.
  • Céges autó és céges mobiltelefon.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

CEUMED Kft.