C.TESSILE Könnyűipari és Keresekedelmi Kft.

Termelési mérnök

Vállalkozásunk a C.Tessile Könnyűipari és Kereskedelmi Kft. (ASZ: 11740528-2-41) 2009-ben alapult. Telephelyünk és a munkavégzés helye: 9970 Szentgotthárdi címünkön található.

Főbb feladatok, munkák:

Folyamatos kapcsolattartás az olasz anyaválalattal. Termelési adatok folyamatos nyomonkövetése, részlegek vezetőivel folytatott egyeztetések után, a beérkező megrendelések gépekre történő kiosztása. A gyártási munkafolyamatok és a késztermék kiszállításának megszervezése, munkavédelemmel és karbantartással kapcsolatos bizonyos feladatok elvégzése és ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Könnyűipari mérnök végzettség
  • Pályakezdőket szívesen várunk, tapasztalat nem szükséges.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás és az olasz nyelv alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Térítésmentes szolgálati lakást igényes környezetben
  • teljeskörű, a lakás használatával összefüggő rezsiköltség térítését
  • korlátozás nélküli céges telefont
  • jogtisztán bejelenetett fizetést

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Olasz (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

350.000 Ft

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

9970 Szentgotthárd

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!