A WOCO Ipartechnika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Termelési koordinátor ukrán vagy orosz nyelvtudással

Budapesten a X. kerületben műanyag alkatrészeket gyártunk és szerelünk össze Mercedes, Audi, Volkswagen, Jaguar és más prémium márkák részére.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • tolmácsolás a magyar és az ukrán kollégák között
  • segíti a munkavállalók oktatásait
  • szabályzatok, dokumentumok fordítása és elkészítése ukrán nyelven
  • képzési dokumentumok készítése
  • külső és belső auditokon való részvétel
  • termelési eredmények felügyelete
  • egyéb adminisztrációs feldatok ellátása

Elvárások az új munkatárs felé:

  • felsőfokú ukrán vagy orosz nyelvtudás
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • középfokú angol vagy német nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • gyártói környezet ismerete előny, de nem feltétel
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Mire számíthat partnerünktől:

  • multinacionális környezet
  • vidám, támogató csapat
  • versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • cafetéria
  • kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Tolmács, Fordító
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Orosz - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Ukrán - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, önéletrajzával és motivációs levelével, bérigény megjelölésével adja le jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva.