Magyarország több évtizedes múlttal rendelkező, a GEPIDA kerékpárokat gyártó vállalata keres gyártási célkitűzések sikeres megvalósításához tapasztalt szakembert az alábbi munkakörbe:

TERMELÉSI FOLYAMATMÉRNÖK

Feladataid lesznek:

  • Meglévő gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása, hatékonyság növelése, kapacitás javítása
  • Veszteségek feltárása, csökkentése, minimalizálása
  • Átállási idő csökkentési projektek lebonyolítása
  • Lean/5S/VSM szemlélettel standard eljárások kidolgozása, bevezetése
  • Gyártási ütemhelyek (pozíciók) kialakítása
  • Ütemhelyi utasítások folyamatos karbantartása, dolgozók szükség szerinti oktatása
  • Gyártási ütemhelyekhez kapcsolódó ergonomikus tárolók kialakítása
  • Szükséges gyártóeszközök meghatározása
  • Aktív részvétel a fejlesztési stratégiák meghatározásában
  • Az intézkedések bevezetésében való részvétel és azok felügyelete

Amire szerintünk szükséged van:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök / minőségügyi mérnök /folyamatmérnök)
  • 2-4 év termelői szektorban szerzett folyamatfejlesztői tapasztalat
  • Lean/5S/VSM eszközök ismerete
  • Dinamikus, határozott személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség, kreativitás, kitartás

Amit mi kínálunk cserébe:

  • Lehetőséget, melynek keretében egy növekvő piacon, dinamikusan fejlődő magyar cégnél próbálhatod ki magad egy sokoldalú és felelősségteljes pozícióban.
  • Versenyképes jövedelem, dolgozói kedvezmény
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatot és egy összetartó csapatot

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XVI. kerület

Ha szeretnél egy lelkes csapat jó kedvű tagja lenni és szívesen vennél részt hazai termékek gyártásában. Kérjük pályázatodat a megpályázott pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva juttasd el.