WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (WHC PERSONAL KFT.)

Ha jó néhány évet eltöltöttél diákmunka szolgáltatás területen, tisztában vagy a piaci sajátosságokkal, bátran értékesítesz és jól tudsz csapatot vezetni, akkor ne habozz, jelentkezz Most! Az Aon Legjobb Munkahelyek 2018 díjas WHC Csoport munkatársat keres Győrbe, vagy Budapestre az alábbi pozícióba:Szolgáltatási üzletágvezető (Diákmunka)

Szolgáltatási üzletágvezető (Diákmunka) (SW-2989)

Főbb feladatok, munkák:

  • Az iskolaszövetkezet stratégiájának meghatározása, megvalósítása
  • Az irányítása alá tartozó szervezeti egységek értékesítési stratégiájának kidolgozása,
  • Üzletfejlesztés, új üzleti lehetőségek megkeresése
  • Rövid-, közép-, és hosszútávú célok kialakítása, folyamatos figyelemmel kísérése és az aktuális éves üzleti terv előkészítése és megvalósítása
  • A szervezeti egységek képviselete partnerek felé, kapcsolatépítés és folyamatos kapcsolattartás
  • A szolgáltatás módszereinek fejlesztése, hatékonyabb szervezési- és irányítási eljárások bevezetésének kezdeményezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • HR szakirányú felsőfokú végzettség
  • Iskolaszövetkezeti tevékenységben szerzett naprakész ismeret illetve minimum 5 év vezetői tapasztalat
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Terhelhetőség, rugalmasság, szolgáltatói szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbért + cafeteriát
  • Izgalmas feladatokat: nem csak papírmunkád lesz ;)
  • Szuper csapatépítőket, fergeteges évzáró karácsonyi partyt
  • Tréningeket, szakmai képzéseket
  • Munkavégzés helye: Győr, vagy Budapest

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR generalista, Specialista
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr, vagy Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.