A Rendszerinformatika Zrt. 20 éves múlttal rendelkező, komplett informatikai projekteket lebonyolító, dinamikusan fejlődő magyar cég. Üzemeltetési csapatunk bővítéséhez keresünk

Szolgáltatás létesítési koordinátor

munkakörbe felelősségteljesen dolgozni tudó, elkötelezett munkatársat.

LEGFONTOSABB FELADATOK

  • felmérések szervezése
  • kiviteli tervek elkészítése
  • terv engedélyeztetése
  • hálózat építési projektvezetés
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal

ELVÁRÁSOK

  • műszaki beállítottság
  • jó kommunikációs készség
  • magabiztos fellépés
  • céltudatos
  • precíz, lelkiismeretes feladatvégzés
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat

ELŐNY

  • optikai hálózatokkal kapcsolatos ismeretek
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • angol nyelv ismerete

AZ IDEÁLIS PÁLYÁZÓ

    Jelszava: „rend a lelke mindennek”. Imádja, ha maga körül rendet teremthet, strukturáltan, tervek mentén dolgozhat. Szereti a logikus, átlátható, kiszámítható folyamatokat. Kimondott igénye van arra, hogy minél több feladatot besűrítsen a napjába, és azokat minél hatékonyabban elvégezze. Elkötelezetten küzd és beváltja, amit ígért. Nem szeret csalódást okozni, lelkiismeretesen és önállóan dolgozik, saját magát is tudja motiválni az ígéreteivel. Élvezi, ha szervezkedhet és feltölti a csapatmunka is, hiszen érzi, hogy a munkája fontos és értékes a csapat szempontjából.

AMIRE SZÁMÍTHATSZ

  • Jó hangulatú, támogató, fiatalos csapat
  • Versenyképes juttatási csomag (próbaidő után céges autó)
  • Kiemelkedő teljesítmény elismerése, fejlődési és építkezési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Fényképes önéletrajzod várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva, rövid motivációs levéllel és bérigény megjelöléssel.