Emeléstechnikával foglalkozó partnercégünk részére keresünk

Szervíztechnikus

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Emelőgépek telepítése, villamos és gépészeti szerelése
  • Nagy értékű berendezések megelőző karbantartásának tervezése, koordinálása és/vagy végrehajtása
  • Váratlanul felmerülő meghibásodások esetenkénti helyszíni szervízelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, elégedettség biztosítása
  • Riportálás a szakmai vezetés felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú erősáramú szakképesítés
  • Erősáramú berendezések szerelésében, szervízelésében szerzett tapasztalat
  • Gépészeti munkálatokban szerzett tapasztalat (villamos gépek, hajtóművek javítása)
  • Magasban végzendő munka vállalása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excel, word)
  • Önállóság, rugalmasság, precíz munkavégzés, jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Érintésvédelmi felülvizsgálói képesítés
  • Emelőgép kezelői jogosítvány
  • Emelőgép ügyintézői bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, bónusz
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Céges gépkocsi, mobiltelefon
  • Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

2500 Esztergom, 1000 Budapest, 2400 Dunaújváros, 6700 Szeged, 6800 Hódmezővásárhely, 6400 Kiskunhalas, 8900 Zalaegerszeg, 9600 Sárvár, 6500 Baja, 8400 Ajka, 9000 Győr, 9700 Szombathely, 8500 Pápa

Amennyiben úgy érzi, Ön a mi emberünk, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével.