Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ÁRKÁD KFT.

Szervizes értékesítő

Hirdetés szövege:

    Szerviz infrastruktúra kialakítása.
    A szervizbe javításra behozott szivattyúk javítása.
    Javítások teljes körű adminisztrálása.
    Kapcsolattartás beszállítókkal.
    Bolti értékesítés.
    Kiszállás partnerekhez és a helyszínen történő javítási munkák, telepítések elvégzése.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000, SZÉKESFEHÉRVÁR PALOTAI utca 129.

Egyéb juttatások: céges autó,mobiltelefon,szakmai tréningek

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szervizes értékesítő
  • Rövid pozíció név: Szervizes értékesítő
  • Hirdető cég: ÁRKÁD KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Szerviz infrastruktúra kialakítása. A szervizbe javításra behozott szivattyúk javítása. Javítások teljes körű adminisztrálása. Kapcsolattartás beszállítókkal. Bolti értékesítés. Kiszállás partnerekhez és a helyszínen történő javítási munkák, telepítések elvégzése.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: céges autó mobiltelefon szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11