Műszerész állás, munka Budapesten

43 db találat
  • Műszerész (elektro)

    1103 BUDAPEST, GYÖMRŐI út 19-21.
    Az Injekció gyártó üzemben a gyógyszergyártó gépek és berendezések üzemeltetése; tervezett és rendkívüli karbantartások önálló elvégzése, ezek dokumentálása; műszaki dokumentációk, tervrajzok olvasása, munkautasítások végrehajtása; szoros együttműk.
  • Gépbeállító műszerész

    Budapest
    A üzemhez tartozó gyártó-, töltő- és csomagológépek tervezett és megelőző karbantartásával kapcsolatos feladatok elvégzése; részvétel a termékváltások műveletében, a gépbeállításokban és a géptakarításokban, illetve az átállások befejeztével a szerszámok rendezett.
  • Biztonságtechnikai szerviztechnikus

    Rugalmas munkavégzési hely
    Beléptető, behatolás-jelző, videómegfigyelő, tűzjelző, okos otthon rendszerek szerelése, javítása és karbantartása Önálló kapcsolattartás a megrendelőkkel Rendszerek üzemeltetésének támogatása, segítségnyújtás a megrendelőknek Munkákhoz tartozó dok.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    300 000 Forint
  • Elektromos szerelő és szervizes Karriertipp!

    1165 Budapest, Margit utca 114.
    Magasnyomású önkiszolgáló autómosó technológia villamossági szerelése Részvétel új autómosók helyszíni telepítésének és üzembe helyezésének előkészítésében és kivitelezésében Mosók helyszíni javítása és karbantartása Elektronikai részegységek, auto.
  • Vagyonvédelmi rendszer telepítő

    Budapest
    vagyonvédelmi-, tűzjelző-, beléptető-, kamera rendszerek telepítése
  • Szerviz technikus

    Budapest
    fogorvosi komplett kezelőegységek, röntgen digitális rendszerek, kis berendezések üzembehelyezési, karbantartási, és javítási feladatainak elvégzése IT eszközök telepítése, javítása, karbantartása különböző helyszíneken
  • Szerviztechnikus

    1163 Budapest, Cziráki utca 26-32.
    Játékgépek szervizelésével foglalkozó cég, budapesti telephelyére keres szerviztechnikust/műszerészt, azonnali kezdéssel. Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk részletes, fényképes önéletrajzát.
  • Elektroműszerész

    1103 Budapest, Vaspálya utca
    Főbb feladatok, munkák:Elektroműszerészt keresünk hegesztéstechnikai szervizünkbe! Olyan megbízható, precíz, elektroműszerész munkatársat keresünk, aki egy hosszú távú, stabil állást szeretne. Feladat: Gyenge és erős áramú áramkörök, inv.
  • Teszttechnikus

    Budapest
    Teszttornyok építése, forrasztási műveletek elvégzése: Megadott dokumentáció alapján teszttornyok megépítése Műszaki rajzok ismerete, értelmezése Szerelési ismeret (finommechanikai műszerész szinten)
  • Elektromos szerelő technikus / kijáró szervizes

    1037 Budapest, Zay út 3.
    fitness jellegű gép meghatározott munkafolyamat szerinti összeszerelése elektronikus modulok és vezérlők előszerelése kábelkötegek beépítése elektronikus rendszerek kiépítése megfelelő kéziszerszámok, berendezések és eszközök szakszerű hasz.
  • Biztonságtechnikai szerelő

    Vagyonvédelmi rendszerek javítása, karbantartása, programozása, Új rendszerek telepítésénél a helyszínen való részvétel, tervezés kiépítés, telepítés,

    Biztonságtechnikai rendszerek (kamerarendszer, gépjármű fedélzeti eszközök, IT hálózat) telepítése, szerelése, programozása, karbantartása elsősorban Budapesten és több vidéki telephelyünkön az ország különböző részeinDokumentációk készítése Minőségirányítási rendszer k.
  • Apple szerviztechnikus

    1065 Budapest, Podmaniczky utca 4.
    Budapesti Apple szervizünkbe keresünk,nagy tapasztalattal rendelkező technikus munkatársat.Azonnali kezdéssel, napi 8 órában, heti 5 alkalommal.Amennyiben komolyabb szoftveres és hardveresszámítástechnikai ismeretekkel rendelkezel,Te vagy a m.

    ügyfelekkel történő szakmai kommunikáció, segítségnyújtás (helyszíni felmérés + vagyonvédelmi rendszerek telepítése, javítása, karbantartása (elsősorban behatolásjelző, CCTV) munkához tartozó dokumentáció elvégzése központi ügyfélszolgálattal, műsz.
  • Szervízes értékesítő

    1133 Budapest, Váci út 60-62.
    Akkumulátoros eszközök hibáinak feltárása, állapot diagnosztizálása, javítási ajánlat készítése Akkumulátoros eszközök- és elektronikáik alkatrész szintű javítása (pl: szünetmentes tápegység, háztartási eszközök, elektromos kerékpár akkumulátorok stb.) Időszakos bolti érték.
    260 000 Forint
  • Távközlési alpin-technikus

    Budapest
    TELTRANS Kft. Távközlési és Informatikai Szolgáltató Kft. keres munkatársat az alábbi pozícióba:
  • Szakképzett repülőgép-szerelő / repülőgép-műszerész

    Budapest, 1185 Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtér
    A repülőgép hajtóművének és azok rendszereinek, szárnyának, törzsének, hidraulikus egységének, üzemanyag-rendszerének, szigeteléseknek és tömörítéseknek ellenőrzése, karbantartása és javítása. A repülőgépek különböző elektromos (rádió- és lokátor-, navigációs, táv.
  • Junior hálózati szerelő

    1134 Budapest, Gidófalvy Lajos utca 3.
    Elsődlegesen optikai hálózatok kiépítése, Gyenge áramú hálózatok kiépítése, Erős áramú hálózatok kiépítése, Beléptető rendszerek, kamera rendszerek, WIFI hálózatok kiépítése, Senior szerelők irányítása és ellenőrzése mellet.