120 országban jelenlévő, elsőosztályú elektromos szerszámok és tartozékok fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális partnerünk számára keresünk szerviz munkatárs pozícióba munkavállalót.

szerviz munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Szerszámgépek javítása
  • a garanciális javítással érintett eszközök esetében telefonos információnyújtás
  • Helyi vevőszolgálati teendők

Elvárások:

  • Villanyszerelői vagy kisgép-, illetve háztartásigép szerelői ismeretek
  • Középfokú végzettség
  • Alapszintű számítógépes programok ismerete
  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatszellem, rugalmasság
  • Minimum B-kategóriás jogosítvány
  • Angol vagy német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér – német nemzetközi háttér, családias légkör
  • kiszámítható munkarend – hétfőtől péntekig
  • Havi bruttó 250 000 HUF alapbértől
  • Kiemelkedő egyéb juttatások akár 107.000 Ft

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, jelentkezzen az alábbi elérhetőségen: 0630-555-9445 és/vagy küldje meg önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva.