Szenior IT rendszergazda (ES-4086)

Feladatok

  • A Szenior IT rendszergazda feladata a cég informatikai alkalmazásainak, valamint eszközeinek üzemeltetése, illetve üzemeltetésében való részvétel.
  • Microsoft Windows, Linux (RedHat) alapú rendszerek, alkalmazások és adatbázis szerverek üzemeltetéshez kapcsolódó feladatok ellátása
  • VMware virtualizáció üzemeltetése és konfigurálása.
  • A rendszer architektúrához kapcsolódó dokumentációk készítése, naprakészen tartása.
  • Új infrastruktúra tervezésének és bevezetésének szakmai támogatása.
  • Részvétel a fejlesztett és dobozos alkalmazások telepítésében, támogatásában és üzemeltetésében (szerver és kliens oldalon egyaránt).
  • IT infrastruktúra monitorozása, szükség szerinti eszkalálás.
  • Felhasználói hiba bejelentések L2 - L3 szintű megoldása, támogatása, szükség esetén eszkalálása.
  • Hibaelemzés, adminisztráció.
  • JIRA ticketing rendszer napi használata.
  • Rendszeres szoftver frissítések és biztonsági mentések elvégzése, annak meglétének ellenőrzése.
  • Ezen kívül munkájához tartozik egyéb kijelölt feladatok elvégzése, melyek teljesítésére a munkahelyi vezetője adhat utasítást.
  • Szakmai kapcsolattartás, egyeztetés az Intrum Group IT governance alá tartozó különböző részlegeivel
  • A cég IT képviselete szakmai konferenciákon, Group IT / régiós IT rendezvényeken

Elvárások

  • Iskolai végzettség: felsőfokú szakirányú iskolai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Legalább 3 év IT üzemeltetésben szerzett tapasztalat.
  • VMware ismerete és Windows/Linux szerverek magasszintű ismerete
  • Csapatmunka
  • Eredményorientáltság és a feladatok iránti elkötelezettség
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkozás, precizitás és proaktivitás
  • Döntéshozó képesség
  • Jó kommunikációs, konfliktuskezelési és problémamegoldó képesség
  • Hatékony időkezelés
  • Tanulási hajlandóság jellemzi.

Amit a partnercégünk ajánlani tud:

  • Stabilitást
  • Európai hátteret és cégkultúrát, amelynek fontos eleme az emberközpontúság
  • Fejlett infrastruktúrát, innovatív környezetet
  • Komplex versenyképes juttatási csomagot (alapbér, bónusz, béren kívüli juttatások)
  • Szakmai fejlődési, tanulási lehetőségeket belső és külső képzési programjainkon
  • Fiatalos csapatot és jó közösséget

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest