Megbízónk számára keresünk új munkatársat

SQA - beszállítói minőségügyi mérnök

pozícióba.

Cégjellemzők:

Érdekel a jövő technológiája? Szívesen dolgoznál Európában egyedülálló csúcstechnológiát használó nemzetközi gyártóvállalatnál?
Partnerünk 2016 óta vesz részt elektromos és hibrid autók akkumlátorainak gyártásában közel 1500 munkavállalóval. Kiemelkedik az elektromos autóipari vállalatok közül Európában, mivel az általuk használt gyártási technológia nem található meg máshol, egyedi megrendelésre készült.
Büszkeséggel tölti el a vállalatot, hogy néhány év alatt a világpiacon lélegzetelállító sikertörténetet alkottak termékeikkel.
Olyan kollégát keresünk minőségbiztosítási csapatukba, aki szívesen dolgozna egyedi környezetben ennél a világvezető cégnél, sokszínű nemzetközi kultúrában!
Csatlakozz hozzájuk és tedd hatékonyabbá emberek millióinak energiafelhasználását a közlekedésben, Jelentkezz!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A beszállított alkatrészek minőségének biztosítása az iparági és vállalati szabványoknak megfelelően
  • Minőségi reklamációk kezelése a beszállítóknál, 8D problémamegoldó technika alkalmazása
  • A beszállítói és gyártási minőségi folyamatos értékelése, ellenőrzése
  • Együttműködés a beszerzési részleggel és a beszállítói teljesítmény folyamatos biztosítása
  • Az alkatrész beszerzési döntéseinek előkészítése
  • A potenciális jövőbeli beszállítók értékelése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Legalább 1-3 év munkatapasztalat a minőségügyi, beszállítói minőségügyi projekt-csapatokban elektronikai/precíziós gyártás vagy autóipar területén
  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív és magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás (napi szinten kell majd használnia szóban és írásban)
  • IATF 16949 és ISO 9001 szabvány ismeretei
  • Legalább 3 ismerete és alkalmazási készsége a minőségügyi rendszerek és módszerek közül: 8D probléma-megoldás, Ishikawa Diagram, Kaizen, 5S, APQP, PPAP, CP, SPC, 5-Why, PFMEA, folyamat-fejlesztés.
  • Határozott és eredményorientált személyiség
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Előnyök:

  • Belső auditori vagy beszállítói auditori képesítés
  • Felsőfokú végzettség mérnöki/műszaki területen

Munkavégzés helye:

Göd

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Irodai munkarend
  • Havi étkezési támogatás
  • Fél évente teljesítmény arányos bónusz
  • Ingyenes, kultúrált szállás lehetőség vidékieknek
  • Céges busz vagy bejárási támogatás a közeli településekről
  • Ingyenes és komfortos vállalati buszjáratok (Budapesten 8 megállóhellyel, További települések, ahonnan indulnak járatok: Acsa, Alsópetény, Borsosberény, Csörög, Csörög, Diósjenő, Dunakeszi, Érsekvadkert, Felsőpetény, Fót, Galgagyörk, Galgamácsa, Göd, Gödöllő, Keszeg, Kismaros, Kosd, Mogyoród, Nagymaros, Nagyoroszi, Nézsa, Nógrád, Nógrádsáp, Nőtincs, Őrbottyán, Patak, Penc, Püspökhatvan, Rád, Rétság, Romhány, Szátok, Szendehely, Szob, Sződ, Sződliget, Tereske, Vác, Váchartyán, Váckisújfalu, Vácrátót, Veresegyház, Verőce, Zebegény)
  • Fejlődési lehetőség
  • Belső képzések
  • Étkezési lehetőség magas minőségben, nemzetközi kultúrát reprezentáló ételválasztékkal

Pozíció területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar és lehetőleg angol nyelven is Darai Dóra részére a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.
Kérdése van az álláslehetőséggel kapcsolatban? Forduljon hozzám bizalommal a 06-30-557-3215-ös telefonos elérhetőségen!