Prohumán 2004 Kft.

ZALAEGERSZEGI partnercégünk részére keresünk

Sorvezető

munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • A kijelölt területen (soron) a kiadott terv legyártásának megszervezése és az eredmények ellenőrzése
  • Az irányításod alatt dolgozó operátorok felügyelete, motiválása, képzéseinek koordinálása
  • A kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (dolgozói nyilvántartás, szabadságtervezés, vállalatirányítási rendszer napi használata
  • Hatékonysági mutatók mérése, nyomonkövetése
  • A hibamegelőzésben, illetve a hibaelhárításban való aktív részvétel
  • A termelés folyamatos nyomonkövetése, ellenőrzése az elvárt termelési darabszám és minőség szempontjából
  • Gépek megfelelő működésének biztosítása, szükség esetén a karbantartás bevonása
  • A munkautasítások, valamint a munkabiztonsági, egészségvédelmi és környezetvédelmi előírások betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középiskolai vagy szakmunkás végzettség
  • legalább egy éves tapasztalat hasonló területen
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • három vagy négy műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz
  • professzionális, modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyenes szálláslehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Műszakvezető
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

8900 Zalaegerszeg

A MUNKAVÉGZÉS HELYE ZALAEGERSZEG! Amennyiben megfelel minden feltételnek, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát!