Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
HENKEL MAGYARORSZÁG KFT.

Sorfelelősi kisegítő (m/f)

Hirdetés szövege:

    A Henkel Laundry & Home Care mosó- és háztartási tisztítószereket előállító körösladányi gyára a vállalat közép-kelet-európai régiójának legdinamikusabban fejlődő gyártó és ellátó központja.

    Amit kínálunk

    • A sorfelelős által kijelölt feladatok végrehajtása a gépsor optimális üzemeltetése, a hatékony és minőségi gyártás biztosítása érdekében
    • Megbízható vállalati háttér, jó munkahelyi légkör, hosszú távú munkalehetőség
    • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat, tömegközlekedés)
    • Munkavégzés helye: Körösladány

    Akit keresünk

    • Szakmunkás képesítés (előnyt jelent az alábbi szakmák valamelyike: mechatronikus, ipari informatikus, vezérléstechnikus, PLC-karbantartó, villanyszerelő, géplakatos, gépszerelő, gépkarbantartó, erős és/vagy gyengeáramú elektromos szakember)
    • Jó feladat- és problémamegoldó képesség
    • Dinamikus és kreatív munkavégzés, csapatban történő hatékony munkavégzés
    • Többműszakos munkarend vállalása
    • Előnyt jelent: targoncás bizonyítvány

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Lakatos, Géplakatos
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5516 Körösladány, Vásártér utca 2.

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Sorfelelősi kisegítő (m/f)
  • Hirdető cég: HENKEL MAGYARORSZÁG KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Békés megye
  • Város: Körösladány
  • Feladatok: A Henkel Laundry & Home Care mosó- és háztartási tisztítószereket előállító körösladányi gyára a vállalat közép-kelet-európai régiójának legdinamikusabban fejlődő gyártó és ellátó központja.  Amit kínálunkA sorfelelős által kijelölt feladatok végrehajtása a gépsor optimális üzemeltetése, a hatékony és minőségi gyártás biztosítása érdekébenMegbízható vállalati háttér, jó munkahelyi légkör, hosszú távú munkalehetőségMunkába járás támogatása (vállalati buszjárat, tömegközlekedés)Munkavégzés helye: KörösladányAkit keresünkSzakmunkás képesítés (előnyt jelent az alábbi szakmák valamelyike: mechatronikus, ipari informatikus, vezérléstechnikus, PLC-karbantartó, villanyszerelő, géplakatos, gépszerelő, gépkarbantartó, erős és/vagy gyengeáramú elektromos szakember)Jó feladat- és problémamegoldó képességDinamikus és kreatív munkavégzés, csapatban történő hatékony munkavégzés Többműszakos munkarend vállalása Előnyt jelent: targoncás bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.10