Normbenz Magyarország Kft.
Bővülő csapatunkba

Shop eladó és töltőállomás kezelő - Balatonakarattya

munkatársat keresünk.
  • A LUKOIL töltőállomások üzemeltetője.
  • Jelenleg 77 töltőállomáson szakképzett és ügyfélbarát csapatával várja a vevőit, minőségi üzemanyagok teljes palettájával, gazdag shop kínálattal és finom kávéval.

Főbb feladatok, munkák:

Legyen a munkatársunk! Fő feladatok: shop termék és üzemanyag eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kereskedelmi vagy töltőállomás kezelői végzettség.
Amennyiben nincs meg, belső szervezésű tanfolyamainkon könnyen és díjmentesen megszerezhető.
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Rendezett kulturált megjelenés és viselkedés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tűzvédelmi vizsga
  • Kereskedelmi gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely, jó hangulat, fiatalos csapat
  • Betöltött pozíciónak megfelelő javadalmazás, pótlékok
  • Bónusz
  • Bejárási költség támogatás, üzemanyag kedvezmény
  • Tervezhető munkaidő
  • Azonnali munkába állási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8172 Balatonkenese