Mi a 4iG-nél szeretjük a komplex feladatokat és az elégedett ügyfeleket, ezért célunk az, hogy megrendelőink számára teljeskörű IT megoldásokat kínálhassunk és Magyarország első számú IT integrátorává váljunk.

IT üzemeltetés mellett szoftvert fejlesztünk, hardware-t szállítunk, kibertechnológiával és 3D megoldásokkal is foglalkozunk. Hiszünk abban, hogy céljaink eléréséhez az összetartó és jól képzett csapatunk munkája elengedhetetlen.

Ha Te is úgy érzed, hogy szívesen része lennél egy jó csapatnak, foglalkoztatnak az innovatív megoldások, mindenképp nálunk a helyed!

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

senior szoftverfejlesztő (ipar 4.0 rendszerek)

KÖZÖS CÉLJAINK MEGVALÓSÍTÁSÁHOZ AZ ALÁBBIAKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Új alkalmazások vagy meglévő rendszerben összetett, komplex funkciók és/vagy komponensek tervezése, fejlesztése, technikai kockázatuk elemzése.
  • Részvétel az egyéb szoftverfejlesztéshez kapcsolódó tevékenységekben, mint pl. ráfordítás becslések készítése és ellenőrzése, tesztelés, dokumentálás, rendszer üzembe helyezés, rendszerfelügyelet, rendszerszervezői munka, tanácsadás.
  • A 4iG Nyrt. projektjein dolgozó csapatok szakmai munkájának támogatása, irányítása, felügyelete. A felmerülő problémák csoport szinten történő megoldása vagy amennyiben ez nem lehetséges, akkor a vezetők felé történő jelzése.
  • Az elkészült tervek munkatársakkal és felettessel történő egyeztetése, figyelembe véve a projekt vezetője, illetve a szakmai vezető által kiosztott feladatok határidőre, minőségben történő elvégzését.
  • A 4iG Nyrt. projektjeinek, módszertani követelményinek betartása, különös tekintettel a meghatározott kódminőségi és biztonsági szabályokra, előírásokra.
  • Szoros együttműködés a szervezet többi társterületével pl. szoftvertesztelőkkel, üzleti elemzőkkel, architektekkel.
  • Junior szoftverfejlesztők mentorálása és a szakmai tudás megosztása belső továbbképzéseken.

AMI SZÜKSÉGES LESZ AZ EREDMÉNYES MUNKÁDHOZ:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (informatika, villamosmérnök, gépészmérnök)
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Aktív, középfokú angol nyelvismeret
  • Szoftvertervezési alapismeretek
  • Python programnyelv, Django framework ismerete
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • OOP szemlélet
  • Műszaki leírások, tervek, folyamatábrák ismerete/értelmezése
  • B kategóriás jogosítvány

AMIVEL VÁRUNK TÉGED:

  • Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
  • Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
  • Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
  • Változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
  • Magyarország egyetlen DELL Enterprise szervizeként biztosítjuk a megfelelő technikai eszközöket a mindennapi munkavégzésedhez
  • Ingyenes nyelvtanfolyamainkon fejlesztheted tovább nyelvtudásodat
  • Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben

LOKÁCIÓ:

Budapest: Központi irodánk a III. kerületben, a Budai-hegység lábánál fekvő zöld övezetben található, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető a Kolosy tértől.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.