Új ügyfélmegoldásaink támogatására keresünk munkatársat.

Senior Controller

Feladatok:

  • Szakterületi költség- és árbevétel tervek felügyelete, elemzése illetve készítése
  • Céloktól való eltérések számszerűsítése, elemzése, a beavatkozási lehetőségek beazonosítása, javaslattétel
  • Tervezési rendszerek, folyamatok működtetése, tervek elkészítése
  • A tervtárgyalásokhoz prezentációk elkészítése
  • Előrejelzési rendszer működtetése. A konzisztens várhatók elkészítése határidőre, a várható legfontosabb változások azonosítása
  • Beszámolási rendszer karbantartása és a folyamatok fejlesztésében való részvétel
  • Vállalati eredmény folyamatos monitoringja, elemzések készítése az eredmény alakulásáról

Elvárások:

  • Gazdasági/műszaki egyetemi/főiskolai végzettség
  • Legalább 5 év kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • Controlling rendszerek és irányítási modellek ismerete
  • TM1, SAP CO modulok ismerete előnyt jelent
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Teljesítményközpontú szemlélet, változások kezdeményezése

Amit kínálunk:

  • A munka-magánélet egyensúlyához való hozzájárulásként törvényi kereten felüli alapszabadságot biztosítunk
  • Kiegészítő egészségügyi biztosítás és járóbeteg-ellátásbiztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható versenyképes cafeteria keret
  • Évi 20 nap home office
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Hungária Zrt. Magyarország egyik vezető energiaszolgáltatója, s évek óta a tíz legnagyobb árbevételű hazai cég egyikeként tartják számon. Az E.ON Hungária Zrt. áramszolgáltató társaságai a Dunántúlon és a Tiszántúlon szolgáltatnak villamos energiát, gázszolgáltatói a Dunántúlon működnek. Az E.ON Hungária Zrt. a továbbiakban társaságai tevékenységének további összehangolását, a minőségi szolgáltatás feltételeinek megteremtését tekinti fő feladatának.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.