A CIB Bank Zrt.

SAP FI modulgazda

kollégát keres elsősorban FI területre.

Feladatok

  • Elsősorban üzemviteli folyamatokhoz kapcsolódó támogatás (pénzügyi folyamatok, számviteli folyamatok, adózással kapcsolatos riportok, számlázás)
  • Bejövő számla WF-hoz kapcsolódó támogatás, P2P (Procure to Pay) folyamat
  • Felhasználói igények begyűjtése, koordinálása
  • Szakmai ajánlatkérések előkészítése, megírása
  • Kapcsolattartás a modulgazdákkal, üzleti területekkel és a szállítóval
  • Beszállítói dokumentációk véleményezése és belső dokumentációk készítése
  • SAP modulok beállítása, paraméterezése
  • Teszt tervek és jegyzőkönyvek elkészítése
  • Élesítési- és egyéb folyamatok, szabályok betartása
  • SAP szerepkörök létrehozása, módosítása, karbantartása
  • Jogosultság kezelés, kivizsgálás, jóváhagyás
  • Felmerülő hibák SLA-n belüli megoldása
  • A kiosztott feladatok önálló felgöngyölítése és határidőn belüli megoldása
  • Indokolt esetben problémák eszkalálása a vezető felé

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai vagy közgazdasági)
  • SAP modulok modulgazdai szintű ismerete, úgy mint FI (GL, AP/AR, AA), VIM (Vendor Invoice Management)
  • Modulgazdai tapasztalat (min. 2-3 év)
  • Pénzügyi, számviteli ismeretek
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • Agilis, proaktív személyiség
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Pénzintézeti tapasztalat
  • Szakmai nyitottság új modulok megismerése iránt
  • ABAP programozási ismeretek
  • SAP interfészek támogatása, karbantartása
  • SD modulban való jártasság
  • Riportozási technológiák ismerete (BW, query)
  • LSMW adatmigráció

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest