MITU SHOP Kft.
Munkatársat keresünk

Ruházati eladó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    - az árukészlet tetszetős elrendezése és folyamatos rendben tartása

    - törődés és figyelem a Vásárlók részére

    - kasszázás, azaz a pénztárgép és a banki terminál kezelése

    - napi értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok

    - az áruk mozgatása, vállfázása, ki- bepakolása, csomagolása

    - az üzlet és környzetének tisztán és rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - kereskedelmi végzettséggel rendelkezel

    - legalább 2 év gyakorlatod van a bolti kiskereskedelem valamely területén

    - gyakorlott, rutinos pénztáros és pénzkezelő vagy

    - önálló munkavégzésre is alkalmasnak érzed magad

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2700 Cegléd, Kossuth Ferenc utca

Havi nettó fizetési keret:

140 000 HUF

Jelentkezésedez fényképpel ellátott és a legfrissebb adatokkal kitöltött szakmai önéletrajzot várunk!