Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Karrier az Audinál

Robotcella - üzemeltető - Járműgyártás, Karosszériaüzem

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Karosszériaüzemünkben a legkorszerűbb technológiákkal, nagyfokú automatizáltság mellett, több mint 1700 robot közreműködésével készülnek az Audi Hungaria legújabb modelljeinek karosszériái. Robotparkunk zavartalan, folyamatos működését többek között Robotcella-üzemeltető munkatársaink biztosítják. A speciális szakmai képzések valamint a hétköznapi feladatok változatossága és komplexitása hosszú távon biztosítja a folyamatos fejlődési lehetőséget munkatársaink számára. Sikereinkre a közös munka eredményeként tekintünk, melynek egyik legfontosabb eleme robotcella-üzemeltetőink önállósága, problémamegoldó készsége, és gyors reakcióideje.

Következő feladatok várnak Önre

  • Az ipari robotok - és berendezések kezelése, működésének biztosítása
  • Önálló problémamegoldás és döntéshozatal felmerülő meghibásodások esetén
  • A robotcellák működésének teljes körű felügyelete (átlagosan 25-40 robot/fő)
  • A termék minőségének biztosítása, szükség esetén ellenintézkedések bevezetése
  • Gyártással kapcsolatos folyamatos dokumentáció
  • Rendszeres megelőző karbantartási munkák végzése

Ön az ideális jelölt, ha

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Termelésben/ gyártó területen szerzett tapasztalatot
  • Pneumatikai, hidraulikai, elektrotechnikai ismeretekkel rendelkezik
  • Nyitott a csapatmunkára, rugalmas
  • Jó kommunikációs és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Önálló, precíz
  • Hajlandó többműszakos munkavégzésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Robottechnológiai, hegesztési, elektorpneumatikai ismeretekre alapuló tapasztalat robotok működésében, karbantartásában
  • Alapfokú PLC ismeret
  • Műszaki/kapcsolási rajzok olvasásásában és értelmezésében van tapasztalata

Amit kínálunk:

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr, 9027 Audi Hungária út 1.

Kezdés időpontja: azonnal

Referencia kód: GYDP13546

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Horváth Dóra Kata
+36 96 66 4691

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Robotcella - üzemeltető - Járműgyártás, Karosszériaüzem
  • Hirdető cég: AUDI HUNGARIA Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: Az ipari robotok - és berendezések kezelése, működésének biztosítása Önálló problémamegoldás és döntéshozatal felmerülő meghibásodások esetén A robotcellák működésének teljes körű felügyelete (átlagosan 25-40 robot/fő) A termék minőségének biztosítása, szükség esetén ellenintézkedések bevezetése Gyártással kapcsolatos folyamatos dokumentáció Rendszeres megelőző karbantartási munkák végzése
  • Elvárások: Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik Termelésben/ gyártó területen szerzett tapasztalatot Pneumatikai, hidraulikai, elektrotechnikai ismeretekkel rendelkezik Nyitott a csapatmunkára, rugalmas Jó kommunikációs és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik Önálló, precíz Hajlandó többműszakos munkavégzésre
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-19
  • Lejárati dátum: 2018-04-26
Állás, munka még: AUDI HUNGARIA Zrt.>