Gamma Direct Kft
  • Gyermekcipőboltjainkban egészséges gyermekcipők forgalmazásával foglalkozunk.

  • Bővülő csapatunkba

    Délutáni órákra, részmunkaidős eladó

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

        • Vásárlók fogadása, vásárlókkal való tisztelettudó kommunikáció, ami nyugodt, tiszteletteljes hangulatot áraszt.
        • Vásárlók teljeskőrű kiszolgálása az üzletben: a termékek és a márka bemutatása, termék ajánlás a vásárlók igényeinek megfelelően, a termék megfelelő csomagolása/díszcsomagolása.
        • Eladótér rendben tartása, áruátvétel, kasszakezelés.
        • Az üzlet egyéb napi munkájában való részvétel.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

        • Legalább középiskolai végzettség
        • Vevőorientáltság, kitűnő kommunikációs készség
        • Erős csapatjátékos szellem, proaktív hozzáállás
        • Nyitott, pozitív attitűd, udvarias viselkedés

    Amit kínálunk:

      · részmunkaidős pozíció

      · családias munkahelyi légkör

      · dinamikusan fejlődő csapat

      · versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1131 Budapest, Reitter Ferenc utca 122.

    A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát.