Szeretnél egy nagy múltú, az FMCG piacon meghatározó szerepet betöltő magyar vállalkozásnál dolgozni?
Szeretnél egy lendületes csapat tagja lenni és a sikerekben osztozni?
Szeretnéd tudásodat minden nap fejleszteni?
Szeretnél karriert csinálni?
Te vagy a mi jelöltünk!

RENDSZERGAZDA

FELADATOK:

    Informatikai rendszer üzemeltetése, ezen belül:
    • Microsoft és Linux alapú szerverek üzemeltetése
    • Tartományi hálózat üzemeltetése
    • Eszközök telepítése/programozása
    • Honlap kezelése, Facebook hirdetések kezelése
    • Az irodában történő helyszíni hibaelhárítás
    • Külső helyszínen történő hibaelhárítás
    • Gépek karbantartása, új eszközök beszerzésében aktív részvétel
    • Kollégák munkájának informatikai támogatása
    SAP Business One vállalatirányítási rendszer üzemeltetése:
    • Kapcsolattartás a szoftver beszállítóval
    • Új fejlesztések nyomon követése, projektek irányítása
    • Új felhasználók betanításában aktív részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség
  • Hardver és adathálózati ismeretek
  • SQL ismeret
  • SAP Business One vállalatirányítási rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány (vezetési gyakorlat)
  • Rendszerszemlélet
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség

Munkavégzés helye:

    5000 Szolnok, Tószegi út 5.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szolnok, 5000 Tószegi út 5.