Rendszergazda

    Dinamikusan fejlődő szakmai csapatunkba keresünk vállalati Microsoft rendszerekben jártas üzemetető / üzemeltetés támogató munkatársat, aki elhivatott és karriert szeretne elérni az informatika világában. Cégünk a nagyfokú szakmai fejlődési lehetőség mellett versenyképes jövedelmet is kínál. Olyan szakembereket keresünk, akik az alábbi feltételeknek megfelelnek.

Feladatok:

    A belső irodai környezetünk és ügyfeleink informatikai rendszereinek napi üzemeltetési feladatainak ellátása, amely az alábbi feladatokat tartalmazza:
    • Felhasználói támogatás nyújtása
    • Oktatótermi gépek telepítése
    • Virtuális oktatási környezetek összeállítása
    • Munkaállomások karbantartása
    • Partnerek részére nyújtott üzemeltetési támogatás
    • Windows szerverek telepítése, üzemeltetése
    • Mentések elvégzése
    • Alkalmazások támogatása

Elvárások, szakmai ismeretek:

    • Windows Server 2012/2016 rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
    • 2019-es Server ismeret előny
    • Office alkalmazások támogatói szintű ismerete
    • Microsoft alapú informatikai rendszerek általános üzemeltetési ismeretei:
      • Active Directory, DNS, DHCP
      • Hyper-V virtualizációs technológiák
      • Automatizált OSD folyamatok
      • Failover Cluster, Network Load Balance Cluster
      • RDS környezet üzemeltetése
      • Fájlszerver, NTFS, Share jogosultságok rendszere
      • Exchange 2010/2016
      • Office 365
      • System Center termékek (SCOM, SCCM, SCDPM, SCVMM)
      • Tartományi kliens környezet
    • szakmai angol nyelv ismerete írásban (szóban előnyt jelent)
    • Microsoft minősítések megléte előny, de nem feltétel
    • Mobilitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, fix jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség, ingyenes Microsoft vizsgázási lehetőség
  • Színvonalas, kultúrált munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1139 Forgách utca 21.

Ha úgy érzed nálunk a helyed, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat, nettó bérigény megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva.