OfficeIT Kft

Rendszergazda

Főbb feladatok, munkák:

    • Rendszergazdai feladatok ellátása windows alapú rendszereken,
    • Felhasználók távoli telefonos és e-mailen keresztüli támogatása, esetenként helyszíni támogatás (hetente maximum 1-2 alkalommal),
    • Beérkező hibajegyek kezelése (hibajegyek nyitása, rögzítése, zárása),
    • Felhasználói fiókok létrehozása, jogosultságok kezelése,
    • Számítógépek, alkalmazások telepítése,
    • Exchange és Office 365 levelezőrendszereken felhasználóhoz kapcsolódó beállítások elvégzése (átirányítás, továbbítás, exportálás, kvóta),
    • Windows desktop operációs rendszereken hibakeresés, hibajavítás, beállítások elvégzése (VPN, nyomtató, meghajtócsatolás),
    • Biztonsági mentések ellenőrzése, kezelése, fájl szintű helyreállítás,
    • Biztonsági rendszerek működésének ellenőrzése (antivirus, spamszűrés, tűzfal),
    • Informatikai eszközök beszerzéséhez követelmények meghatározása és továbbítása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú informatikai végzettség,
    • Windows desktop operációs rendszerek rendszergazdai szintű ismerete,
    • Windows Server és Office 365 junior rendszergazda szintű ismerete,
    • Alapvető hálózati ismeretek (TCP/IP hálózat, DNS, DHCP, NAT),
    • Biztonsági megoldások alapszintű ismerete (antivirus, spamszűrés, tűzfal),
    • Hatékony hibakezelés, rendszerszemlélet,
    • Angol szakmai dokumentáció értése, alapfokú kommunikáció szóban és írásban,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • B kategóriás jogosítvány,
    • Microsoft vizsgák,
    • Közvetlen, jól kommunikáló, proaktív személyiség,

Amit kínálunk:

    • Kulturált, nyugodt munkakörnyezet,
    • Vizsga és tanfolyam lehetőség,
    • Szakmai kihívások,
    • Éves jutalom / bónusz,

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1124 Budapest, Hegyalja út 109.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

A jelentekzéshez kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát