Magyar Cukor Zrt.

A Magyar Cukor Zrt. Magyarország piacvezető cukoripari vállalata, az egyedüli, amely gyárral is rendelkezik az országban.

Koronás Cukor termékcsaládunk tagjai a legismertebb cukortermékek a magyar háziasszonyok körében, ami egyrészről a magas termékminőségnek, másrészt a széles termékválasztéknak is köszönhető.

Dolgozóink kiváló teljesítményéért cserébe vonzó csomagokat kínálunk, amelyek a béreken felül számos egyéb juttatást tartalmaznak.

Munkatársat keresünk

Rendszergazda

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • A vállalat telephelyein működő informatikai eszközök működésének felügyelete és karbantartása
    • Hardverek kezelése, nyilvántartása
    • Informatikai problémák elhárítása
    • Kliens számítógépek- és felhasználói programok telepítése
    • Felhasználók támogatása
    • Informatikához kapcsolódó fejlesztések elvégzése, futó projektek menedzselése
    • Adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum középfokú informatikai végzettség
    • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
    • Windows Server, HyperV, SQL jártasság
    • Használható angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
    • Saját munkára való igényesség, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • SAP tapasztalat
    • Felsőfokú végzettség
    • Nemzetközi, nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Versenyképes alapbér
    • 13. havi fizetés
    • Plusz egyhavi prémium egyéni teljesítmény függvényében
    • Állandó, stabil munkahely
    • Magas béren kívüli juttatások
    • 24 órás csoportos balesetbiztosítás
    • Fiatalos munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

7400 Kaposvár, Pécsi utca 10.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Kérjük, hogy jelentkezéséhez mindenképp mellékelje fényképes önéletrajzát is!