Az ALTEO Group hazai tulajdonban lévő, modern szemléletet képviselő energetikai szolgáltató és kereskedő vállalat. Üzleti tevékenysége kiterjed a megújuló és a földgáz energiahordozókon alapuló energiatermelésre, az energiakereskedelemre, valamint a vállalatok számára történő, személyre szabott energetikai szolgáltatásokra, fejlesztésekre. A társaság ügyfelei számára megbízható, környezettudatos, a megújuló energia fenntartható hasznosításán alapuló energiaellátást biztosít.Olyan munkatársakat keresünk, akik tele vannak energiával. Akik tenni akarnak. Akik gondolkodnak, és akik gondolkodni akarnak. Akik nyitottak a változásokra és az új feladatokra. Akik szeretnek felelősséget vállalni. Akik szeretik a felmerülő problémák megoldását.
Az ALTEO GROUP

RENDSZERGAZDA

pozícióba keres munkatársat

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • Kliens infrastruktúra üzemeltetésében való részvétel;
  • Részvétel az informatikai infrastruktúra stratégia készítésében, akciótervek kidolgozásában, illetve végrehajtásában;
  • Részvétel infrastruktúra és migrációs projektekben;
  • Üzemeltetési szabályzat, valamint üzemeltetési kézikönyvek létrehozása, naprakészen tartása;
  • Kliens hardver és szoftver infrastruktúra üzemeltetése, karbantartása, OLA határidőkön belüli hibaelhárítása, felhasználó támogatása;
  • Kliens hardver és szoftver infrastruktúra folyamatos fejlesztésére javaslatok kidolgozása, döntéselőkészítő anyagok készítése, megoldások tervezése és megvalósítása;
  • Szoros együttműködés a Szerver Infrastruktúra üzemeltetőkkel, IT vezetővel, a hálózatos kollégákkal és az üzleti területek képviselőivel, rendszeres és ad-hoc riportok készítése.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • Rendelkezel szakirányú középiskolai végzettséggel, főiskolai, egyetemi végzettség előny;
  • 1-3 év IT felhasználó támogatási területen szereztél tapasztalatot Microsoft (win7-10) alapú környezetben;
  • Legalább 100 felhasználót meghaladó informatikai környezet támogatásában vettél részt;
  • Magas szintű Windows kliens operációs rendszer üzemeltetési ismeretekkel rendelkezel;
  • Alapvető ismereteid vannak a virtualizációs (HyperV, VMWARE) technológiák, IT hálózatok és Active Directory területén;
  • Alapvető Adatbázis ismeretekkel rendelkezel, MS SQL előny;
  • Magas szinten ismered az MS Office csomagot;
  • Aktív szakmai angol nyelvtudásod van szóban és írásban.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • Több telephelyes felhasználói támogatásban szereztél tapasztalatot;
  • Alapvető szoftverfejlesztési, programozási ismeretekkel rendelkezel;
  • SCCM környezet tervezésében, üzemeltetésében szereztél tapasztalatot;
  • Linux üzemeltetési tapasztalatokkal rendelkezel;
  • MS O365 felhő alkalmazások terén szereztél professzionális ismereteket (Teams, OneDrive, Flow, Forms, stb.);
  • Microsoft vizsgákkal rendelkezel.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel;
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Vedd fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.