Van már tapasztalatod recruitment területen és belekóstolnál valami újba? Akkor ez a lehetőség Neked szól!  Nálunk garantáltan megtalálod a számításaidat, hiszen nagyon színes pozíciók betöltésével foglalkozhatsz (kék- és fehérgalléros szegmens), egy nagyszerű hangulatú csapatban, ahol a jókedv alapeleme a mindennapoknak! A részletekért olvass lejjebb!

Recruiter

Miért válassz minket?

  • Hibrid munkavégzés: 3 nap home office, 2 nap iroda,
  • magánorvosi szolgáltatásokkal, ügyvédi szolgáltatásokkal és sportolási lehetőségekkel várunk,
  • KPI-független, éves bónuszrendszer,
  • Cafeteria juttatás (25.000 Ft/hó),
  • sokszínű pozíciókkal várunk kék-, és fehérgalléros szegmensből egyaránt,
  • és ami a legfontosabb: magánéletbarát munkahelyen dolgozhatsz!

Amiben számítunk Rád:

  • A cégcsoport munkaerő toborzás-kiválasztással kapcsolatos feladatainak ellátása,
  • Aktív és passzív jelöltek felkutatása adatbázisokban, közösségi médiában és egyéb csatornákon keresztül,
  • Önéletrajzok előszűrése, interjúk szervezése,
  • Szakmai vezetőkkel, jelöltekkel és tanácsadó cégekkel való kapcsolattartás,
  • Diákok toborzása, kapcsolattartás diákszövetkezetekkel,
  • A beléptetési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Employer Branding feladatok ellátása,
  • Havi riportok készítése.

Te vagy a győztes, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Toborzásban szerzett minimum 3 éves tapasztalatod van,
  • Folyékonyan beszélsz angolul,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

Előny:

  • ATS rendszer ismerete
  • HR SAP ismerete

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szeretnél többet tudni? Jelentkezz most és a Profession Services tanácsadója felveszi veled a kapcsolatot!

Recruiter
Profession Services
Budapest