Raktáros / targoncás (Budaörs)

Feladatok:

    Mennyiségi és minőségi áruátvétel fizikai erővel is
    Komissiózás
    Árumozgatás (egységcsomagok szállítóeszközre rakodása)
    Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány előnyt jelent
  • Kiváló fizikai erőnlét
  • Tanulási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Munkavégzés családias légkörben
  • Jól végzett munkádat megbecsüljük
  • Aktív munkavégzés szellemileg és fizikailag
  • Intenzív betanulási és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes és bejelentett jövedelem és cafeteria

Céginfó

    10 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

    A mömax ma már Európa-szerte sokezer négyzetméteren több, mint 3000 munkatárs segítségével értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Sport utca 3.