Raktáros munkatárs

  • Cég neve

    MARCZI SKATE Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Váci út 168.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Raktárba érkező áruk átvétele, raktározása, elosztása
  • Beérkező áruk kamionról való leszedése
  • Áru összekészítése, csomagolása megrendelések alapján, átadása futárszolgálat, partnerek részére
  • Bizonylatok készítése, termékek nyilvántartása
  • Lista alapján napi szintű bolti fogyás összekészítése
  • Visszaérkező áruk kezelése
  • Raktári rend fenntartása
  • Leltározásban való részvétel
  • Áruszállítás

Elvárások

  • 1-2 éves raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerete (MS Word, Excel, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Jó állóképesség, teherbírás
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Több mint 30 éve működő, magyar cég nyújtotta biztos háttér
  • Teljes munkaidős bejelentett állás
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszony
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú csapat, akik segítenek a betanulásban
  • Versenyképes fizetés és étkezési hozzájárulás

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

  • Cégünk története 1991-ben kezdődött az aquincumi lakótelepen, ahol gördeszkák és görkorcsolyák forgalmazására szakosodtunk.
  • Pár évvel később láttuk meg a lehetőséget a jégkorong sportban, így felvettük a kapcsolatot a kanadai székhelyű, jégkorong felszereléseket gyártó BAUER Hockey AB vállalattal. A BAUER Hockey AB 1927 óta foglalkozik jégkorong felszerelések fejlesztésével, gyártásával és töretlenül piacvezető szerepet tölt be ebben a szegmensben. A Marczi Skate már több mint 20 éve kizárólagos magyarországi forgalmazóként szolgálja ki a kiskereskedelmi partnereit, illetve a végfelhasználókat.
  • A Marczi Skate Kft. Magyarországon kiemelkedő, piacvezető szerepet tölt be. Mindig nagy hangsúlyt fektettünk a minőségi kiszolgálásra és elsőként hoztuk létre a régi „raktáráruházak” helyett jelenlegi boltunkat, mely a vásárlás mellett élményt is közvetít a hangszigetelt látványszervízzel, „bubble hockey” játékkal és a jégkorong mérkőzéseket vetítő televízióval. Több mint 5000 törzsvásárlónk szívesen tölti nálunk az idejét hétről-hétre.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.