Állások, munkák és állásajánlatok

250 db találat
  • Komissiózó – Raktáros / Központi raktár

    1097 Budapest, Táblás u. 39.
    A gyártási, szerelési tevékenységekhez szükséges anyagok és félkész termékek kiadása a gyártási utasítások szerint és a szükségleteknek megfelelően Az áruk szakszerű kezelése, szállítása, raktározása, tárolása és állagmegőrzése a vonatkozó előírásoknak megfelelően.
  • Leltárvezető

    Rugalmas munkavégzési hely
    Lételemed a pörgés? Gyere velünk leltározni az ország különböző pontjaira!Projektvezetői és leltárvezető feladataid egyaránt lesznek, ezek közül alább láthatod a legfontosabbakat: Részvétel az operatív munkavégzésben napi szinten Napi operáció vezetés.
    Havi nettó fizetés, juttatás:
    500 001 Forint
  • Raktáros

    Pécs
    Mennyiségi és minőségi szempontból tételesen átveszi, bekönyveli a beérkező anyagokat. A meghatározott elvárások szerinti végzi a minőségi anyagmozgatás, csomagolást, tárolást. Összeállítja, számolja, átkönyveli és átadja a termelésnek az onnan érkező leké.
  • Raktáros munkatárs

    Budaörs
    szállítmány illetve szállítási dokumentációk átvétele gépi illetve kézi anyagmozgatás szállítmány szétosztása, raktári helyre tétele vevő, műhely, telephely számára alkatrész kikészítés alkatrészek kiadása, visszavételezése biztonsá.
  • Raktáros

    2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 30.
    beérkező áruk, termékek átvétele, ellenőrzése az összeszedő lista alapján az áruk ellenőrzése, összekészítése raktári rendfenntartásának biztosítása, leltározás érkező szállítmány esetén ellenőrzési és rend.

    2220- Vecsés Lőrinczi út 59 -61
    Raktári tevékenység (áru előkészítése gyártáshoz, anyagmozgatás gépi és kézi eszközökkel, készáru csomagolás, beérkező anyagok átvétele) Termelési csarnok/üzem anyagellátása komissiós lista alapján Alapanyagok összekészítése, komissiózása az adott üzemekne.
  • Raktáros- árukiadó Karriertipp!

    1151 Budapest, Harsányi Kálmán utca 85.
    Áruk összekészítése, tételes ellenőrzése Áru, számla és garancialevél kiadása Raktári polcfeltöltés Készletezés Leltározás Raktári rend fenntartása
  • Raktáros

    3530 Miskolc, Király utca 1.
    A legfontosabb feladataid lesznek: beérkező áru átvétele és szakszerű elhelyezése a raktárban — raktárrend kialakítása és fenntartása házhoz szállítás összekészítése és kiadása elektromos gyalogkíséretű és vezetőüléses targonca kezelése kapcs.
  • Szerelő munkatárs

    9023 Győr, Mészáros Lőrinc utca 5.
    Áruösszeszedés, kiszállítások előkészítéseÁruk bevételezésével kapcsolatos feladatokAlumínium karnisok méretre vágása, összeszerelése műhelybenÁruk kézi mozgatása helyszínen, raktárban, műhelyben
  • Anyagmozgató

    Debrecen, 4030 Keleti Ipartelep utca 6.
    a raktárba érkező anyagok szakszerű átvétele, betárolása a raktárból kivételezendő anyagok szakszerű kikészítése, kiadása raktári termékek kézi és gépi anyagmozgatása raktári termékek csomagolása
  • Raktáros / targoncás (Savoya Park)

    1117 Budapest, Hunyadi János út 19.
    Savoya parki bútoráruházunk raktárába keresünk munkatársat: Mennyiségi és minőségi áruátvétel fizikai erővel is Komissiózás Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése Raktári r.
  • Darukezelő

    Szolnok
    Anyagmozgatási és daruzási feladatok ellátása termelési területen több műszakos munkarendben
  • Üzemi raktáros

    3527 Miskolc, Sajószigeti utca 2.
    Munkakör jellege: Raktári adminisztratív, könnyű fizikai munkaMunkaidő: 1 műszakos, nappali munkarend (H-Cs 7:30-16:20; P 7:30-13:50) Üzemi raktári bevételezések, kiadások és azok bizonylatolása
  • Targoncavezető raktáros

    2071 Páty, Szent József 4.
    Bejövő áru fogadása Beraktározása a raktárba Kivételezés a raktárból Egyéb anyagmozgatási feladatok Áruátvétel