A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Raktáros munkatárs

PÉCEL

Hosszú távú, biztos munkahelyre vágysz?
Akkor Téged várunk csapatunkba!

Munkavégzés során elvégzendő feladatok:

  • Beérkezett áruk ellenőrzése, megfelelő helyre pakolása (könyvelés SAP-ban)
  • Alapanyag és készáru mozgatása targoncákkal
  • Anyagmozgatási feladatok elvégzése
  • Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • Kiszállítandó anyagok előkészítése, csomagolása
  • Raktári rend fenntartása

Jelöltekkel szemben támasztott elvárások:

  • OKJ-s Targoncakezelői jogosítvány (3312,3313,3324 gépcsoport)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Raktáros munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent (de nem feltétel!):

  • Gyártó/termelői környezetben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, hosszú távú munka
  • AZONNALI kezdési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások, bónuszok
  • Kiemelkedő cafeteria rendszer
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • Támogató vezetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • INGYENES céges buszjáratok vagy támogatott munkába járás

Egyéb információk:

    Munkavégzés helye: Pécel
    Műszakrend: 3 műszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécel

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát – a pozíció megjelölésével

Bővebb információ kérhető a 0630/ 523 61 15-es telefonszámon!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.