• A JátékNet Webáruház, 2006 óta folyamatosan növekvő, magyar tulajdonban lévő vállalkozás, amely az online játékkereskedelem meghatározó szereplője.
    Cégünk 2017; 2018; 2019 évben elnyerte az Ország Boltja díját.
  • Az online piacon történő növekedésnek köszönhetően a raktárunkba azonnali kezdéssel,

    Raktáros Kollégákat Keresünk!

  • Ha hiszed, ha nem nekünk mindenünk a játék!
  • Több mint nyolcezer különböző játék van a készletünkön, így a változatosság garantált, a munka, amit végzünk izgalmas és érdekes.
  • Raktáros

    Főbb feladatok, munkák:

      Raktárosként a csapatunk fontos tagja vagy, a feladataid változatosak, nem csak monoton komissiózásról vagy áruátvételről van szó. Egy átlagos napon az alábbi feladataid lehetnek:
      • áruátvétel, árukiadás;
      • komissióhelyre-tárolás;
      • készletellenőrzés;
      • komissiózás, áru-összekészítés;
      • szortírozás, csomagolás, ellenőrzés;
      • esetenként címkézés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Ha nincs befejezett középsulid, vagy szakmád ne aggódj emiatt, nálunk nem ez a lényeg. Ha diplomád van és túlképzettnek gondolod magad, tedd félre az aggodalmad.
      Ami számunkra fontos, hogy legyél pontos, dolgos a munkádra igényes.
      Mi minden másra megtanítunk az első naptól egészen addig amig szükséged van rá, támogatunk és segítünk neked és ha fejlődni, tanulni előre lépni szeretnél nálunk arra is lesz lehetőséged.
      A jelenlegi pandémiás (covid-19 járvány) időszakban arra is vigyázunk, hogy a munkatáraink a lehető legnagyobb biztonságban dolgozhassanak, így nálunk minden reggel lázméréssel kezdődik a nap, illetve automata fertőtlenítők biztosítják a teljeskörű higiéniát, valamint a több mint 7.000 négyzetméteres csarnokunkban a távolságtartás is megoldott. A zárt helyeken a maszk használatára is fokozottan ügyelünk, így, ha egy biztonságos munkahelyen szeretnél dolgozni, akkor itt a helyed.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Raktárosként előnyöd lehet a kiválasztás során, ha:
      • Ha van raktárosi, árukiadói, végellenőri tapasztalatod
      • Ha szereted a pörgős, tempós munkavégzést
      • Ha kezeltél már valamilyen készletkezelő programot
      • Van targoncás jogsid magas emelésű targoncára

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes, bérezést
      • Kellemes munkahelyi légkört, laza jó csapatot
      • Szezonban pörgést, túlórázási lehetősége

      Munkavégzés helye: BSZL-logisztikai központ Csepel, Weiss Manfréd u. C3 raktár
      A jelentkezésednél kérlek ezt vedd figyelembe!

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest, Weiss Manfréd út

    Fényképes önéletrajzot várunk tőled.