Webáruházi raktáros

  • Cég neve

    ''SZIDO'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    2700 Cegléd, Külső Kátai út

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

•    Vevői rendelések kezelése.
•    Szállítói rendelések leadása.
•    Rendelések komissiózása, csomagolása.
•    Futárszolgálatoknak csomagok átadása.
•    Visszaérkező áruk kezelése.
•    Reklamációk kezelése.
•    Telefonok fogadása.

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Cegléd vonzáskörzetében lakóhely.
  • Webáruházi logisztikában szerzett tapasztalat.
  • Webáruház működéséhez szükséges egyéb tapasztalat.
  • Épületgépészeti kereskedelmi tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem.
  • Stabil, kiszámítható munkahely.
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony.
  • Innovatív környezet.
  • Piacvezető társaság.
  • Folyamatos fejlődési- és karrier lehetőség.
  • Pozitív munkahelyi légkör.
  • Segítőkész csapat.

Céginformáció

Ha olyan munkahelyet keresel, ahol fontos számodra, hogy kölcsönösen, hosszú távon számíthassunk egymásra, akkor egymást keressük!
Mi hiszünk a csapatmunkában. Ha Te is precíz és megbízható vagy, mint a meglévő csapatunk tagjai, akkor olvass tovább cégünkről, majd lentebb jelentkezz :
A SZIDO Kft. épületgépészettel foglalkozó vállalat, az Ép-Gépész Holding Kft. tagja, mely több, mint 30 éve aktív és folyamatosan, töretlenül fejlődik. A cég nagysága ellenére nálunk a légkör családias, segítőkész, és úgy gondoljuk, többek közt ez a fajta mentalitás a sikerünk kulcsa. Gyors növekedésünk, fejlődésünk, terjeszkedésünk és a növekvő ügyfélkör miatt  Webáruházi raktáros kollégát keresünk, akinek a gondolkodásmódja illeszkedik csapatunkba. Gyors reakcióidő, nagy teherbírás és önálló munkavégzés jellemzi.

Szakmai önéletrajzot kérünk csatolni a jelentkezéshez!