Ismét béremelkedés az Unix autónál:

Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalata, budapesti logisztikai központjába keres munkatársakat hosszú távra, két műszakos – délelőtt, délután - munkarendben az alábbi beosztásban

Raktáros megemelt alapbérrel

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület
Bér: próbaidő alatt nettó 241.000,-Ft műszakpótlékkal
+ TELJESÍTMÉNYBÉR

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Jó munkahelyi légkör
  • Azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusa fejlődő nagyvállaltnál
  • Mobiltelefon saját használatra (próbaidő lejárta után)
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből
  • Kedvezményes étkezési lehetőség a cég által üzemeltett étteremben
  • Betanítás biztosítása
  • Pozíció váltás lehetősége
  • Azonnali munkába állás lehetősége
  • Évente két alkalommal csapatépítő program

Munkaidő:

  • Két műszakban történő munkavégzés:
    • „A” hét: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00
    • „B” hét: hétfőtől-péntekig 13:00-22:00
  • Minden második szombat délelőtti munkavégzés 06:00-15:00 00 (túlóraként elszámolva)

A feladataid lesznek:

  • Raktári áruk betárolása polcokra, összegyűjtése polcokról
  • Kézi PDA vonalkód olvasó használata
  • Termékek megrendelési címek szerinti összeválogatása
  • Áruk továbbítása csomagolásra
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Számítógépes ismeret
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Precíz pontos munkavégzés
  • Jó fizikai erőnlét

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Timót utca 5.

Csatlakozz hozzánk, várunk az Unix Autó csapatába.

Nálunk nem probléma, ha pályakezdő vagy.