A német központú Formel D 1993 óta törekszik arra, hogy az autógyártás minden résztvevőjét maradéktalanul kiszolgálja az alkatrészek ellenőrzésétől egészen az új modellek tesztvezetéséig. A minőségre való törekvésünk hamar meghozta gyümölcsét: mára világszerte 80 irodával, a világ mint 20 országában segítjük a legjobb autók elkészülését. Magyarországon 2007 óta már 15 különböző városban és telephelyen vagyunk jelen és évről évre egyre több ügyfelünknél biztosítjuk a legmagasabb technikai minőséget

Munkatársat keresünk

Minőségirányítási koordinátor/ Quality mérnök (Miskolc)

pozícióba.

Feladatok:

  • Közel 60 fős csapat irányítása
  • Vevői kapcsolattartás, reklamáció kezelés és kivizsgálás
  • Minőségügyi problémák és folyamatok koordinálása, dokumentáció kezelése, nyomon követése
  • Részvétel a folyamat auditokon
  • A válogatási folyamatok szabályszerű működésének napi szintű ellenőrzése, az ellenőrzés dokumentációja.
  • A vállalat által használt munkautasítások, gyártási utasítások, ellenőrzési tervek elkészítésében tevékeny részvétel

Elvárások:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Műszaki végzettség
  • Határozott, agilis, pontos munkavégzés
  • Vezetői tapasztalat
  • Proaktív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 8D pontos ismerete
  • Minőségbiztosítási szakirányú végzettség
  • Jó kommunikációs képességek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon
  • Laptop
  • Cafetéria
  • Biztos, bejelentett munka
  • Hosszútávú lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Utazási költségtérítés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

3500 Miskolc

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.