Franz Kaminski Waggonbau Hung. Kft. logo

Minőségirányítási megbízott

  • Cég neve

    Franz Kaminski Waggonbau Hung. Kft.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen, Lőtér utca 2.

  • Elvárások

    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Belső és beszállító auditok elvégzése
  • Előkészület és koordinálás a tanúsító (3rd party) auditokra
  • Minőségirányítási rendszer továbbfejlesztése
  • Vevői utasítások naprakészen tartása, oktatása
  • Kockázat menedzsment kezelése
  • Reklamációk feldolgozása, javaslatok és folyamat kidolgozás javító- és megelőző intézkedésekre

Elvárások

  • műszaki felsőfokú végzettség
  • gyártás-szervíz területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • jártasság az ISO 9001 minőségirányítási rendszerben
  • tárgyalás szintű német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyt jelent

  • Roncsolás-mentes anyagvizsgálatokban szerzett tapasztalat
  • Vasútban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás
  • Kellemes munkakörnyezet

Céginformáció

Cégünk a Franz Kaminski Waggonbau Hungária Kft. német tulajdonú leányvállalatként 2005 óta foglalkozik Debrecenben vasúti tartálykocsik javításával, tisztításával, műszaki vizsgáztatásával.

Fényképes önéletrajzzal.