Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Nemzetközi hátterű, járműipari szektorban tevékenykedő partnercégünk számára új kollégát keresünk, csapatbővítés céljából.

Projektvezető tesztmérnök

Feladatok:

  • Mechanikai berendezések vizsgálatának előkészítése, mérőrendszer összeállítása és a tesztek önálló elvégzése
  • Tesztdokumentáció készítése, a vizsgálati eredmények értékelése, prezentálása
  • Új folyamatok kialakítása ill. a meglévők ellenőrzése és fejlesztése
  • Vonatkozó kimutatásokat, statisztikai értékelése, elkészítése és prezentálása
  • Projektek teljeskörü koordinálása
  • Vevőkkel, társosztályokkal való egyeztetés

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki vagy mechatronikai végzettség
  • 3-4 éves tesztelési területen szerzett releváns tapasztalat gyártó közegben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Elektronikai és méréstechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkező proaktív személyiség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció, várjuk jelentkezését a „Jelentkezem” gombon keresztül magyar és angol nyelvű önéletrajzával.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projektvezető tesztmérnök
  • Rövid pozíció név: Projektvezető
  • Hirdető cég: Karrier Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Mechanikai berendezések vizsgálatának előkészítése, mérőrendszer összeállítása és a tesztek önálló elvégzése Tesztdokumentáció készítése, a vizsgálati eredmények értékelése, prezentálása Új folyamatok kialakítása ill. a meglévők ellenőrzése és fejlesztése Vonatkozó kimutatásokat, statisztikai értékelése, elkészítése és prezentálása Projektek teljeskörü koordinálása Vevőkkel, társosztályokkal való egyeztetés
  • Elvárások: Felsőfokú gépészmérnöki vagy mechatronikai végzettség 3-4 éves tesztelési területen szerzett releváns tapasztalat gyártó közegben Tárgyalóképes angol nyelvtudás Elektronikai és méréstechnikai ismeretek Jó kommunikációs készséggel rendelkező proaktív személyiség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-19
  • Lejárati dátum: 2018-04-26
Állás, munka még: Karrier Hungária Kft.>