A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Hanon Systems Hungary Kft. Székesfehérváron közel 30 éve gyárt klímarendszereket a legnevesebb autómárkák számára.
A Hanon Systems Pécsen, 2020-ban egy új zöldmezős beruházással 22.500 m2-es gyártócsarnokot létesít a Déli Ipari Park (58-as út Harkány/Siklós irányában) területén.

Projektmérnök

Főbb feladatok

  • Új termék bevezetésének koordinálása, gyártó rendszereinek fejlesztése, telepítése
  • Termékváltozások bevezetésének koordinálása
  • Gép- és eszközbeszállítók koordinálása és támogatása, árajánlatok kérése
  • Árajánlatok, jelentések, összefoglalók készítése
  • Prototípus gyártás szervezése
  • Kapcsolattartás termékfejlesztéssel, beszerzéssel, gyártási részlegekkel
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Minőségi rendszer követelmények betartása

Szakmai elvárások

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • 3-4 éves gyártási tapasztalat, projekt menedzsment ismeretek
  • Angol nyelv középfokú szintű ismerete

Juttatások

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Új induló gyári környezet kialakításában való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, látogass el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tudsz az állásra.