Karrier az Audinál

Projektkoordinátor - Elektromos alkatrészek szerelésének analízise

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a hozzájuk tartozó aggregátorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen a szériáig. Erre az izgalmas és kihívásokat tartogató pozícióra műszaki irányultságú, a motorok fejlesztése iránt érdeklődő mérnökök jelentkezését várjuk.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat.

Következő feladatok várnak Önre

  • Új motorprojektek (prototípus és előszéria motorok) támogatása a koncepciós szakasztól a szériagyártás kezdetéig szerelési szempontok tekintetében
  • A szériamotorok elektromos alkatrészeinek szerelhetőségének biztosításához szükséges kísérletek tervezése, koordinációja és kiértékelése
  • A rögzített javaslatok, jobbító intézkedések megvalósítása a fejlesztéssel, minőségbiztosítással és termeléssel együttműködve
  • Az elektromos alkatrészekkel foglalkozó szegmensátfogó szakmai team koordinációja
  • Szerelési és folyamat workshopok szervezése, koordinációja
  • Kapcsolattartás a motorkábelezésért felelős beszállítókkal
  • Modern környezetben a legmodernebb technikák között történő munkavégzés és folyamatos törekvés új technikák elsajátítására

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú gépészmérnök, villamosmérnök vagy járműmérnök végzettséggel rendelkezik
  • Előszériagyártással foglalkozott korábban; szerelde területén szerzett mérnöki ismeretek előnyt jelentenek
  • Projektmunkában van tapasztalata
  • Kommunikációképes német nyelvtudással rendelkezik
  • Jó elemző és problémamegoldó készsége van és szívesen foglalkozik analízisekkel
  • Magas felkészültséggel és rugalmassággal végzi feladatait
  • Önállóan és megbízhatóan teljesíti feladatait

Amit kínálunk:

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr, 9027 Audi Hungária út 1.

Kezdés időpontja: Azonnal

Referencia kód: GYDP15669

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Kocsis Bernadett
+36 96 66 8271