MVM Next Energiakereskedelmi Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Projektkontrolling szakértő

Feladatok

  • Az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. projektjeinek teljes körű gazdasági támogatása
  • Projekt kontrolleri feladatok ellátása, projektek költségeinek fedezet és likviditás tervezése, közreműködés a projektek költségvetések elkészítésében
  • Megtérülés számítások készítése, illetve azok validálása
  • Projektek költségtervének folyamatos ellenőrzése, naprakész nyomon követése, a projektek költségvetésének állandó aktualizálása
  • AMPU/ARPU számítások elvégzése
  • Információgyűjtés, rendszeres kapcsolattartás a projektek felelőseivel
  • Projektek költségének kontrolling szemléletű nyilvántartása
  • A projektekkel kapcsolatos előrejelzések rögzítése
  • Rendszeres, időszakos és ad-hoc pénzügyi, kontrolling jelentések előkészítése és elkészítése, adatszolgáltatás nyújtása
  • Projektek utókövetése, azok visszamérése
  • Szerződések előkészítésében szakmai segítségnyújtás
  • A társaság üzleti tervezésének támogatása
  • Társosztályok munkájának támogatása, segítségnyújtás
  • Egyéb, ad-hoc jellegű feladatok elvégzése a kontrolling szakterület vezetői kérésére

Amit kérünk

  • Felsőfokú szakirányú, gazdasági végzettség
  • Minimum 8 éves pénzügyi, kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Projektekben történő részvétel
  • Haladó szintű Excel tudás
  • Analitikus gondolkodásmód, magas szintű elemző készség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Pontosság, precizitás, határidők betartása

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Energiapiaci ismeretek
  • Angol nyelvismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • önkéntes pénztári tagsági támogatás lehetősége
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • teljesítmény jutalmazása
  • kötetlen munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest