A Sanmina 100%-os amerikai tulajdonú multinacionális vállalat, amely két cég egyesülésével jött létre 2001. december 6-án.

Az Európai központ telephelye Tatabányán 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt 20 év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció illetve az orvostechnika területéről.

A Sanmina magyarországi indulása óta a jelenlegi 40.000 m2-es alapterületével és 1400 fős magasan képzett munkavállalója révén huzamosabb ideje Tatabánya és térsége meghatározó munkáltatója. IMS gyára révén 1000 fővel évi több millió elektronikai alkatrészt és összetevőt gyárt az autóipari és telekommunikációs iparágaknak; SGS gyárában mintegy 300 fővel telekommunikációs és orvostechnikai eszközöket javít.

További információk
Sanmina – SCI Magyarország Kft.
2800 Tatabánya
Kóta József u. 02.
tel: +36 34 515 600

Production Planner

Főbb feladatai, felelőssége / Main duties:

  • Create and maintain accurate production plan to support master schedule taking committed capacity into consideration
  • Coordinate RMA repairs – maintain non standard work orders
  • Open work orders in Oracle and jMDS as per production plan
  • Follow up work order activities analyse/clean variances and prepare closure. Keep work order aging under plant target
  • Follow up on execution of work orders – realign production plan

Egyéb felelősségek / Other responsibilities:

  • Plan project related production activities as high volume repair, rework
  • Working with master scheduler to ensure customer commitment is kept
  • Reporting wip value and work order aging
  • Any additional task related to scheduling upon management instruction
  • Support physical inventory process

Képességek, tapasztalatok / Skills, experiences:

  • Knowledge of tools and systems used
  • Understanding of production processes
  • Good analytical skills
  • Experience in MS excel
  • Decision making
  • Understanding of MRP system logic
  • Good communication skills

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya, 2800 Kóta József utca 2.