A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

POSTÁZÓ MUNKATÁRS

FELADATOK:

  • A banki postaforgalom fogadása, szortírozása és iktatása postázó rendszerbe
  • A postaküldemények tartalom szerinti értelmezése és továbbítása
  • A kimenőküldemények összekészítése, iktatása és átadása a Magyar Posta vagy a külsőszolgáltató felé
  • Archiválás, iktatás és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Társosztályok támogatása postázási kérdésekben.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség;
  • Hasonló szakmai vagy banki területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat;
  • Microsoft Office felhasználói szintűhasználata;
  • Önálló problémamegoldó és jó kapcsolatteremtőképesség;
  • Határozott, dinamikus személyiség;
  • Gyors és precíz munkavégzés;
  • Monotonitás és stressztűőképesség;
  • Mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre való képesség.

ELŐNYT JELENT:

  • Kiváló gépírási készség;
  • Banki termékismeret és ehhez kapcsolódó banki informatikai rendszerismeret;
  • SAP rendszerismeret;
  • Alapfokú angol nyelvtudás.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.