Prohumán 2004 Kft.
Hűtő-fűtő gumi- és műanyag tömlők, valamint műanyag vezetékek gyártásával foglalkozó autóipari partnercégünk részére keresünk

PLC programozó

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • PLC vezérléssel rendelkező berendezések üzemzavarainak elhárítása, programjainak nyilván- és naprakészen tartása
  • PLC program írás, módosítás, optimalizálás a gyártási technológia alapján
  • Robotok üzemzavarainak elhárítása, programjainak nyilván- és naprakészen tartása
  • Elektronikai és mechanikai karbantartási, javítási, átalakítási munkák végzése
  • Felújítási-, fejlesztési projektekben való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség - műszerész, vagy technikus
  • Villamossági ismeretek
  • PLC programozó végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gépészeti ismeretek
  • Német vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését kérem, jelentkezéséhez csatolja szakmai önéletrajzát.