Field Service Képviselő LYNX /Lance

  • Cég neve

    Rheinmetall

  • Munkavégzés helye

    Zalaegerszeg

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Rheinmetall

Feladataid lesznek:

  • Lánctalpas járművek önálló karbantartása, javítása és üzembe helyezése a toronyrendszerek és fegyverrendszerek mellett
  • Katonai felszerelések műszaki módosításainak és korszerűsítéseinek végrehajtása
  • A készülékek üzemeltetésére és karbantartására vonatkozó ügyféloktatás
  • Belföldi és nemzetközi helyszíni Field Service megbízások hosszabb távú kiküldetésekkel

ELVÁRÁSOK

  • Autószerelő, autóelektronikai műszerész vagy hasonló területen szerzett szakképesítés vagy technikusi végzettség
  • Megalapozott szakmai tapasztalat ügyfélszolgálati technikusként vagy hasonló munkakörben
  • Kívánatos a fegyverrendszerekkel vagy a katonai szektorban szerzett tapasztalat
  • Ügyfélközpontúság és önálló munkavégzésre való képesség
  • Az általános MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
  • A számos nemzetközi munkavégzés miatt jó angol nyelvtudás, valamint nagyfokú rugalmasság és alkalmazkodóképesség szükséges

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

ELÉRHETŐSÉGEK

Illetékes kapcsolattartó személy: Marcel Lappe

Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes