Karbantartás vezető

  • Cég neve

    GRAVITÁS-2000 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Lomb utca 31c.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

CNC forgácsoló megmunkáláshoz kapcsolódó karbantartási területen tapasztalattal rendelkező szakembert keresünk, folyamat és rendszerszemlélettel, a cég üzemvitelével járó feladatok ellátása.
  • A tervezett karbantartások kidolgozása, előkészítése, a végrehajtás koordinálása és szakmai felügyelete,
  • Szakszervízekkel való kapcsolattartás, a szakszervízelések leszervezése,
  • Megelőző karbantartások elvégzése/elvégeztetése,
  • Rövid, közép- és hosszútávú karbantartások elvégeztetése,
  • A hatósági és a gyártók által kibocsátott műszaki dokumentációk naprakészen tartása, azok nyilvántartása,
  • Vállalatirányítási rendszer használata (QAD).

Elvárások

  • Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség, elsősorban gépész
  • Releváns, minimum 3 éves tapasztalattal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas fokú szervezőkészség
  • Csapatjátéos

Előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, - gépész előny
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete

Amit kínálunk

100 %-ban magyar tulajdonú vállalatnál, komplex, változatos munkakör, komoly szakmai önmegvalósítás lehetősége.
Kétoldalú elvárásoknak megfelelés esetén hosszú távú munkalehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A cégcsoport tevékenységi körei az egyedi és kis-sorozatban gyártott gépalkatrészek, szerszámok és készülékek, valamint célgépek tervezése, gyártása és forgalmazása.
Telephelyünk Budapest, XIII. kerületében található.
Tevékenységünk során a hangsúlyt a minőségre és precizitásra, a gyártási feladatok magas szintű megvalósításra helyezzük.
Működési területünk Magyarország, de gyártott termékeink jelentős részét exportáljuk az Európai Unió országaiba (Anglia, Svédország, Németország) és Svájcba. Az elmúlt években cégünk folyamatosan fejlődött és vált az alkatrész- és szerszámgyártás egyik meghatározó magyarországi vállalkozásává.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldött szakmai önéletrajz után, amennyiben megfelelő lehet, személyes beszélgetés.