A GLOBUS Zrt. egyike Magyarország legnagyobb tradíciókkal rendelkező konzervgyárainak. A zöldségek magyar szakértője, amely 1924 óta a zöldségkonzervek széles választékát készíti.
Ha megbízható, hosszútávú munkát keresel, akkor jelentkezz hozzánk a következő pozícióba:

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Feladataid lesznek:

  • Bankokkal valók kapcsolattartás
  • Biztosításokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Heti cash-flow terv összeállítása
  • Partner folyószámlák karbantartása
  • Cégcsoporton belüli egyeztetések
  • Részvétel könyvvizsgálatban
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Analitikus pénzügyi könyvelés
  • Részvétel az évközi és év végi zárások előkészítésében

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Számviteli, adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • Irodai szoftverek magabiztos használata, kiemelten Excel
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér, stabil munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések támogatása
  • Versenyképes bérezés, cafeteria, éves bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen, 4030 Monostorpályi út 92.

Önéletrajz előszűrést követően, akik az elvárási kritériumoknak megfelelnek, telefonos és/vagy skype interjúra számíthatnak.