Pénzügyi tervező - elemző gyakornok

GE Power

Veresegyház

A GE Gas Power veresegyházi telephelye - mely az üzletág második legnagyobb gyára a világon - 2001-ben épült zöldmezős beruházás keretében, jelenleg közel 1400 főt foglalkoztatunk. Tevékenységeink: gázturbina alkatrészek gyártása, javítása;kis-és közepes gázmotoros és gázturbinás erőművek összeszerelése. Büszkék vagyunk rá, hogy a GE Gas Power másodjára érte el Guiness Rekordot a világ leghatékonyabban működő kombinált ciklusú erőművével és arra, hogy mi adjuk a világ energiatermelésének egyharmadát.

A veresegyházi gyár Pénzügyi Tervezés – elemzés (FP&A) csapatának tagjaként  végi zárások támogatása, statisztikák készítése. Aktiválási jegyzőkönyvek nyomtatása, kapcsolattartás a termelési vezetőkkel. Vámhatározatok rendszerezése és könyvelése. Negyedéves főkönyvi rekonsziliációk elkészítése. PO jóváhagyások, ellenőrzések.

Feladatok:

  • Gyári Beruházások (CAPEX) pénzügyi jóváhagyási folyamatában aktív részvétel, budget ellenőrzés, dokumentációk beszerzése, a Beruházás elemző kolléga támogatása;
  • Éves (újra)tervezések elkészítése az operációval együttműködve (5 ciklus / év);
  • Pénzügyi zárásban költség elhatárolások elkészítése és feladása;
  • Terv-tény variancia elemzések elkészítése;
  • Költések, megrendelések előzetes jóváhagyása különféle rendszerekben;
  • FP&A vezető támogatása rendszeres /ad-hoc feladatokban.

Elvárások:

  • Legalább még egy évig folyamatban lévő nappali tagozatos jogviszony pénzügyi, gazdasági területen;
  • Elérhetőség heti 30-40 órában;
  • Jó kommunikáció készség szóban és írásban;
  • Aktív MS office felhasználói ismeretek (főként Excel);
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Alap számviteli ismeretek.

Amit nyújtunk:

  • Kiváló munkakörülmények modern gyárunkban
  • Céges laptop és telefon a munkavégzéshez
  • Bejárási támogatás (kiterjedt céges buszhálózat Budapestről és a környező településekről)
  • Minőségi ételeket kínáló étterem (egészséges és kedvező árú menü ajánlatok)
  • Bankautomata, könyvkölcsönzés, saját kondi terem és kültéri sportpályák a munka utáni kikapcsolódáshoz
  • GE Önkéntes csoportok: olyan csapatok, amelyek célja a közösségi összefogás erejével jobbá tenni környezetünket (pl. Women’s Network, HealthAhead, Inclusion&Diversity Council)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

GE Power
Veresegyház